Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, akademik, idari personeli ve öğrencileriyle birlikte Yaza “merhaba” dedi. Yaza merhaba şenliği, 17 Nisan 2013 tarihinde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirildi.
Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. İsmail Yılmaz yaptığı konuşmada "Üniversitemizin öğrenci sayısı bakımından en yoğun okuluyuz. Öğrencilerimizin iyi yetişmelerini sağlamak için teorik bilgi vermenin yanında uygulamalı eğitime önem veriyor, değişik firmalara teknik geziler düzenliyoruz. Yoğun bir dönemden geçen öğrencilerimizi önümüzdeki hafta başlayacak olan vize sınavları öncesinde sosyalleşmelerini sağlamak motive etmek, deşarj olmalarını ve eğlenmelerini sağlamak için bu etkinliği düzenledik. Şenliğimize 2000'den fazla öğrencimiz, akademik ve idari personelimiz katıldı" dedi.
Şenlikte doyasıya eğlenen öğrencilerimiz ilk defa yapılan bu etkinlikten son derece memnun olduklarını belirterek her yıl düzenlenmesini istedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...