Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna kayıt yaptıran öğrencilerimize yönelik oryantasyon programı, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’ nda yapıldı.
Öğrencilerimizin üniversite ve çevreyle uyum sürecini desteklemek, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen oryantasyon programında Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Fatih Özen ve Öğr. Gör. Cevdet Arıtaşı tarafından Meslek Yüksekokulumuzun genel yapısı, yönetmelikler, uyulması gereken kurallar anlatıldı. Meslek Yüksekokulumuz Beden Eğitimi Okutmanı Tekin Öztürk tarafından da sportif faaliyetler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
Programa büyük ilgi gösteren öğrencilerin sorularının yanıtlanmasının ardından öğrencilerimize program son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...