Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Eskiçağ Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşen ETİ SİNA'nın editörlerinden biri olduğu "TEKİRDAĞ: Kurtuluşunun 100. Yılına Armağan (1922-2022)" başlıklı kitap, uluslararası yayınevi statüsündeki "Artikel Akademi" tarafından yayımlandı.
Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen ETİ SİNA'nın ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin ÜRETEN'in editörlüğünü yaptığı kitap, kronolojisi Tunç Çağı'na kadar giden Tekirdağ'ın ağırlıklı olarak arkeolojisi ve tarihi üzerine yapılan 10 uluslararası katkıyı bir araya getiriyor.
Öğretim üyemizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...