Tekirdağ’ın kardeş şehri olan Almanya’nın Bayreuth şehri, Üniversitemize ziyarette bulundu.
Tekirdağ’ın kardeş şehri Bayreuth’tan gelen belediye meclis üyeleri, Ticaret Meslek Lisesi yönetici ve öğrencilerinden oluşan bir heyetle makamında bir araya gelen Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay, üniversitemiz hakkında bilgi vererek, üniversitemizi tanıttı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...