2014-2015 Etkinlik Dönemi Tekirdağ İl Birinciliği Satranç Turnuvası Türkiye Satranç Federasyonu Tekirdağ İl Temsilciliği ile Üniversitemiz Satranç Topluluğu işbirliği ile başladı.
Turnuvanın ilk 4 turu 13-14 Aralık tarihlerinde Üniversitemiz Değirmenaltı Yerleşkesi’nde yapıldı. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı turnuvanın 5. turu 20 Aralık Cumartesi saat 10.00'da aynı salonda yapılacaktır.
20-21 Aralık 2014 Cumartesi ve Pazar günleri kalan son 3 turu ve ödül törenini izlemek için sizleri Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Yerleşkesi’ne davet ediyoruz."
Daha detaylı bilgiyehttp://tekirdag.tsf.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...