Tekirdağ AFAD (Afet ve Acil Durum) Müdürü Recep Erol, şube müdürleri ve personeli ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek' i ziyaret ettiler.
28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası kapsamında yapılacak etkinlikler çerçevesinde yapılan ziyarette, AFAD İl Müdürü Recep Erol Deprem Haftası kapsamında Üniversitemiz öğrencilerine eğitim ve seminer gerçekleştireceklerinin haberini verdi. Ayrıca Tekirdağ Tuğlalı Park'ta afetler ile ilgili sergi düzenleyecekleri bilgisini vererek Rektör Prof.Dr. Osman Şimşek' i davet ettiler.
Üniversitemiz ile AFAD arasında yapılabilecek başka projelerin de görüşüldüğü ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...