Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah ZIVALIOĞLU ve Bürokrasi Biriminden Rümeysa ALTINDAĞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı Hayrullah ZIVALIOĞLU, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye yaptığı katkının ve etkisinin farkında olduklarını ifade etti ve düzenledikleri bir etkinlik için Rektör ŞAHİN’e davetiye takdiminde bulundu.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaret için kendilerine teşekkür ederek, ülkemizin geleceğinin bugünün gençlerine emanet olduğunu, bu emanete sahip çıkacak gençler yetiştirmeyi arzu ettiklerini ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...