Tekirdağspor Kulübü Başkanı Osman Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Kulüp Başkanı Osman Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmet Tanrısever ve Ercan Geyik ile birlikte Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin Tekirdağspora’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ise Tekirdağspor’un en iyi yerlere layık olduğunu belirterek, yeni sezonda başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...