Tekirdağ’da 40. Turizm Haftası dolayısıyla düzenlenen “Tekirdağ Yöresi Geleneksel Yemek Yarışmasında Üniversitemiz Akademia Restorant Mutfak Şefi Tuğçe Yeleç, "asma yaprağı pidesi" ile birincilik elde ederken; "zirva" ile de ikincilik ödülü almaya hak kazandı.
Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde düzenlenen ve geleneksel kültürümüzü yansıtan ev yemeklerimizi yaşatmak, gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla düzenlenen yarışmada Akademia Restorant Mutfak Şefi Tuğçe Yeleç, üstün başarı göstererek, Zeytinyağlılar kategorisinde "asma yaprağı pidesi" ile birinci olurken; et yemekleri kategorisinde "zirva" ile ikincilik ödülü aldı.
Etkinliğe Vali Enver Salihoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan V. Münir Karaevli, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda yarışmacı katılırken; yarışmada jüri üyelerinin oylamasının ardından dereceye girenlere, protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...