Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Mustafa TAŞKIRAN ve Grup Müdürü Serdar ATACAN, Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mustafa TAŞKIRAN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gelişimini ve projelerini yakından takip ettiğini ve bundan büyük gurur duyduğunu belirterek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Rektör ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, kurumlar arası uyumun ve iş birliğinin önemine dikkat çekti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...