Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman SARI ve Borsa Meclis Başkanı Hikmet MUTLU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Üniversitemizin Tekirdağ’ın dinamizm kaynağı olduğunu belirten Başkan Osman SARI ve Başkan Hikmet MUTLU, Rektör ŞAHİN’e yeni döneminde başarılar dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklara teşekkür etti ve “Hemşehrilerimizin teveccühü, çalışmalarımızda en büyük motivasyon kaynağımızdır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...