Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ve Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği, Tekirdağ’ın tarihini gün yüzüne çıkarmak ve şehrimizi tarihiyle buluşturmak amacıyla Tekirdağ Valilik Binası önünde ‘’Tekirdağ Tarihi İle Buluşuyor’’ konulu arşiv belgeleri sergilendi.
Sergi, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Mustafa Budak, Tarih Bölümü Öğretim Üyeleri, üniversitemiz öğrencileri ve Tekirdağ halkının katılımıyla gerçekleşti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...