Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ebru ATİLLA ve Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Gamze VAROL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Tabip Odası Başkanı Ebru ATİLLA ve Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Gamze VAROL, Rektör ŞAHİN’ e yeni görevinde başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sağlık alanında şehrimize ve bölgemize katkı sağlayabilecek her türlü araştırma faaliyetlerine Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak katkı sağlayacağını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...