Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz GÜNAY ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüşmelerin yapıldığı ziyarette Rektör ŞAHİN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz GÜNAY ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret sonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz GÜNAY ve Yönetim Kurulu Üyelerine Üniversitemizin prestij yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri” adlı kitabı takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...