Tekirdağ Spor Kulübü Başkanı Zeki Sezer ve yönetim kurulu üyeleri Üniversitemiz stadyumunda incelemelerde bulundu.
Kulüp Başkanı Sezer ve beraberindeki heyete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz eşlik etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. İsmail Yılmaz, kulüp yetkililerine stadyumu tanıtarak bilgi verdi.
4000 seyirci kapasiteli tribün, sentetik atletizm pisti ve futbol sahasına sahip stadyum ile ilgili aldıkları bilgi ve incelemelerden memnuniyetlerini ifade eden kulüp yetkilileri, gelecekteki işbirliklerinin değerlendirileceğini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...