Tekirdağ Roman Kültürünü Yaşatma ve Müzisyenler Derneği Başkanı Ümit SATILMIŞ, Dernek Başkan Yardımcısı İlkin EROL ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ercan SATILMIŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Dernek Başkanı Ümit SATILMIŞ ve beraberindekiler Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehirle iç içe yaşayan bir Üniversite olmasının memnuniyet verici olduğunu belirttiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Hemşehrilerimizin teveccühü daha iyiye ulaşma çabamızda bizi teşvik etmektedir” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...