Tekirdağ Roman Kültürünü Yaşatma ve Müzisyenler Derneği Başkanı Ümit SATILMIŞ ve beraberindekiler ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Dernek Başkanı Ümit SATILMIŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarı temennisinde bulunurken, Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rektör ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehrimizde yer alan her kurum ile iş birliği içerisinde olmayı, şehrimizle iç içe yaşayan bir Üniversite olmayı hedeflediğini kaydetti.
Ziyarette Roman Kültürünü Yaşatma ve Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki TOPÇUOĞLU, Caner SATILMIŞ, Ercan SATILMIŞ da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...