Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlerini makamında ağırladı.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette OSB Müdürleri Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e görevinde başarı temennisinde bulunurken, Rektör ŞAHİN, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rektör ŞAHİN, "Üniversitemizde uygulamakta olduğumuz Üniversite-Sanayi İşbirliği ile öğrencilerimiz mezun olmadan iş hayatı deneyimlerini OSB'lerimizde çalışarak yaşamaktadırlar. Önümüzdeki günlerde OSB'ler ile olan bu tür anlaşmalarımızın sayılarını artırmayı hedeflemekteyiz" ifadesinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...