Korona virüs yüzünden bu yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı da #EvdeKal çağrılarına uygun olarak kutlanıyor. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri “Gençliğin Ata’ya Cevabı”nı okudukları video ile “İstiklal ve Cumhuriyetin sonsuz bekçileriyiz” mesajı gönderdiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de öğrencilerimiz ve aileleri ile Tekirdağlı hemşehrilerimizin ve Aziz Milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak # EvdeKalTekirdağ #EvdeKalTürkiye çağrısını yineledi.
İzlemek için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...