Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Angelman Sendromu Türkiye Topluluğu ile birlikte “Raporlama Sürecinden Mevzuata Engelli Hakları” konulu çevrim içi bir etkinlik düzenledi.
Zoom platformu üzerinden gerçekleşen ve moderatörlüğünü Pınar ÖZMUTLU’nun yaptığı etkinlik, özellikle engelli aileleri tarafından yoğun ilgi gördü.
Söyleşiye konuşmacı olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gözde YAZKAN AKGÜL ve Sosyal Hizmet Uzmanı ve Sağlık Hizmetleri Sendikası (SAHİMSEN) Engelliler Komisyon Başkanı Ayşe SARI katılarak engelli ailelerinin sorularını yanıtladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...