Orman Genel Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı öncülüğünde; 11 Kasım 2019’da saat 11.11’de 81 ilde 11 milyon fidanı toprakla buluşturulacağı Fidan Dikimi etkinliğine Üniversitemiz, Köseilyas Köyünde bulunan NKÜ Ziraat Çiftlikpark’a 2 binin üzerinde fidan dikerek katkı sağlayacak.
“Bugün Fidan Yarın Nefes” sloganıyla daha yeşil bir Türkiye ve üniversite kampüsleri için orman alanlarını çoğaltmak, çevre değerlerini korumak, ağaç ve yeşil sevgisini toplumun her kademesine yayarak çevre bilincini artırmak amacıyla düzenlenecek olan fidan dikme etkinliğine tüm personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.
NOT: Etkinliğe katılmak isteyenler için NKÜ Spor Kompleksi önünden saat 10.00'dan itibaren servisler kaldırılacaktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...