Uzaktan eğitim ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Uluslararası Öğrencileri sınırları aştı. Üniversitemiz 42 farklı ülkeden 1000’e yakın Uluslararası Öğrenciye eğitim sunuyor.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Sadece Türkiye’deki öğrencilerimiz değil, Uluslararası Öğrencilerimiz de bu süreçte bu modülden faydalanmaktadırlar” dedi ve Uluslararası Öğrencilerimize de sağlıkları için #EvdeKal çağrısında bulundu.
Uluslararası Öğrencilerimizin, Üniversitemizin sunduğu sınırları aşan Uzaktan Eğitim hizmetine dair memnuniyetlerini belirttikleri video için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...