Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Özel Trakya Koleji ev sahipliğinde bu yıl 13.sü düzenlenen “Üniversite Tanıtım Fuarı”na katılarak Lise öğrencileri ile buluştu.
Çok sayıda üniversitenin yer aldığı etkinlikte Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı idari personelleri, öğrencilere ve velilere kurumları ile ilgili bilgiler vererek katılımcıların sorularını yanıtladı.
Üniversitemize ilginin büyük olduğu tanıtım gününde; Üniversitemizin bulunduğu konumdan, fakültelerimizden, bölümlerimizden ve sosyal imkânlarından bahsedilerek tüm öğrencilere üniversitemizi tanıtıcı broşürler, kataloglar ve çeşitli materyaller dağıtıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...