Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Eşi Selda ŞAHİN, üniversite personeli ve öğrenciler ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesini bir araya getiren iftar yemeği öncesinde masaları tek tek ziyaret ederek afiyet olsun dileklerinde bulunan Rektör Mümin ŞAHİN ve Eşi Selda ŞAHİN, iftarlarını öğrencilerin masasına konuk olarak onlarla birlikte açtı. Yemek sırasında öğrencilerle diyalog halinde olan Rektör ŞAHİN, öğrenci odaklı çalışmaların artarak devam edeceğini kaydetti.
Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Rektör ŞAHİN, bu mukaddes ayda, iftarda buluşmanın mutluğunu yaşadığını dile getirerek iftara katılımlarından dolayı bütün personele teşekkür etti.
Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programına Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER ve Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter, dekanlar, müdürler, akademisyenler, personel ile öğrenciler katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...