Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında ‘Protokol ve Davranış Kuralları Semineri’ düzenlendi.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen eğitime Üniversitemiz Rektör Yarımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Rektör Yardımcısı Genel Sekreter V. Prof. Dr. Murat TAŞAN ile akademik ve idari personel katıldı.
Uzman Öğr. Gör. Nihat AYTÜRK tarafından verilen ‘Protokol ve Davranış Kuralları Semineri’ iki günü kapsayan iki ayrı oturum şeklinde gerçekleşti.
Seminer sonunda Rektör Yarımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Uzman Öğr. Gör. Nihat AYTÜRK’e Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin prestij yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri” adlı kitabı günün anısına takdimde bulundu. Rektör Yarımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN da Uzman Öğr. Gör. AYTÜRK’e teşekkür belgesi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...