Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Süleymanpaşa Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile çocuklara yönelik düzenlenen yaz dönemi ücretsiz resim kursunda hazırlanan tabloların yer aldığı “Tekirdağ NKÜ Resim Atölyesi Sergisi” açıldı.
Sosyal Yaşam Merkezinde açılan sergiye Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ, akademik ve idari personel, aileler ve minik öğrenciler katıldı.
Kurdele kesim töreninin ardından minik ressamların yaptığı eserlerin yer aldığı sergi gezildi. Sonrasında katılımcılara teşekkür belgeleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Dekan Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ ve Resim Bölümü Başkanı Doç. Dalila ÖZBAY tarafından takdim edildi.
Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni ve aynı zamanda Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi Gizem ŞAFAK’ın eğitmenliğinde çocuklara yönelik düzenlenen yaz dönemi resim kursunda hazırlanan tabloların yer aldığı sergi 23 Eylül 2023 Cuma gününe kadar Sosyal Yaşam Merkezi’nde ziyarete açık kalacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...