Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde ‘Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Açık Hava Sinema Gösterimi’ etkinliği gerçekleştirildi.
Öğrenci toplulukları tarafından 100. Yıl Kültürel Etkinlikler kapsamında düzenlenen etkinliklerden olan ‘Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Açık Hava Sinema Gösterimi’ yoğun katılım ile Üniversitemiz Spor Kompleksi önündeki yeşil alanda gerçekleştirildi.
TNKÜ Maliye Topluluğu ve TNKÜ Türk Kadınları Topluluğu öğrencilerinin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte öğrenciler, ‘VEDA’ isimli filmi izleyerek açık havada sinema deneyimini yaşadılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...