Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Şarköy Meslek Yüksekokulu dış paydaşı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü 9. Sınıf öğrencileri, Bölüm Öğretmenleri Fatma VİZCAN ve Hasan AKGÜN beraberinde Şarköy MYO’ya ziyarette bulundular.
Teknik gezi ve ziyaret kapsamında Şarköy Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Öğr. Gör. Furkan Burak ÜNAL tarafından öğrencilere “Çikolata Yapımı Eğitimi” verildi. Ziyaretten ve eğitimden memnun kaldıklarını ifade eden öğrenciler, uygulamalı anlatım için teşekkürlerini ilettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...