Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile SANOFİ firması arasında İşletmede Mesleki Eğitim (İME) Programı iş birliği protokolü imzalandı.
TNKÜ Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Çorlu MYO Müdürü Doç. Dr. Abdullah YİNANÇ, Çorlu MYO Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Aylin DUMAN ALTAN ile Öğr. Gör. Oğuzhan YAZICI, Sanofi Lüleburgaz Fabrika Direktörü Rüştü BAHAR, İnsan ve Kültür İş Ortağı Birol AKOVA, İnsan Mükemmellik Ortağı Tuğçe DEVECİ ve Kıdemli İşe Alım Uzmanı Zeynep KAHVECİ CABBAR katıldı.
Protokol imza töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Üniversite olarak üniversite-sanayi iş birliklerine verdikleri önemi vurgulayarak, Sanofi gibi sektörün önde gelen bir firmasıyla imzalanan bu protokolün öğrencilerimizin mesleki becerilerini geliştirebilmelerine büyük katkısı olacağına dikkat çekti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...