‘Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılı’ kapsamında, Selanik Başkonsolosluğu’nun daveti üzerine 27 Eylül 2023 tarihinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Topluluğu tarafından Selanik Atatürk Evi’nde Türk Müziği Konseri verildi.
Konser öncesi konuşma yapan Türkiye’nin Selanik Başkonsolosu Serkan GEDİK ve Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU, anlamlı programın gerçekleşmesindeki destekleri için Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e, Dışişleri Bakanlığı’na ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.
Yoğun bir katılımın gerçekleştiği konserde Atatürk'ün sevdiği eserlerden oluşan repertuvar büyük beğeni topladı. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir kez daha sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıldığı konser, çiçek takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...