Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitimi Bölümü özel yetenek sınavı başladı.
Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşen sınavda adaylar, başkanlığını Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU’nun yaptığı jüri önünde sınav verdi.
Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU, sınava katılan adaylara sınav öncesi bilgilendirmede bulundu ve adayların yetenekleri doğrultusunda puanlanarak değerlendirileceğini belirtti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN sınav yerini ziyaret ederek adaylar, aileleri ve sınav jürisine başarılar diledi.
İki gün sürecek özel yetenek sınavında adaylar, 2023-2024 eğitim – öğretim yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin üyesi olabilmek için yeteneklerini sergileyecekler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...