Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Türk Kadınları Topluluğu tarafından düzenlenen Türk Siyasetinde Kadın Temsili ve Kadının Yerel Siyasete Katılımı’ Konferansı gerçekleşti.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğin Moderatörlüğünü Doç. Dr. Gamze Yıldız ŞEREN yaptı.
Konferansta Konuşmacı olarak Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri ÇINAR, “Yerel Siyasette Güncel Politikalar ve Kadın” başlıklı bir konuşma gerçekleştirirken, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Gökmen KANTAR, “Türk Siyasetinde Kadın Temsili” ve Dr. Öğr. Üyesi Miray ÖZDEN ise “Yerel Siyasette Kadının Katılımı” başlıklı birer konuşma gerçekleştirdiler.
Etkinliğe, Teknik Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür V. Dr. Öğr. Üyesi Ali Faruk AÇIKGÖZ ile Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Şükriye GÜNDÜZLER, Gündüzlü Mahallesi Muhtarı Fethiye AKKUŞ, Topağaç Mahallesi Muhtarı Gülden TÜRKAN ve Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Şebnem ÇALIŞKAN da katıldı.
Soru – cevap kısmının ardından program sonunda konuşmacılara teşekkür belgesi ve çiçek takdiminde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...