Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (Tekirdağ NKÜ TÖMER)’nde Türkçe öğrenen uluslararası öğrenciler ile Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) içerisinde birlikte yer aldığımız Trakya Üniversitesinde öğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenlendi.
Edirne’de Trakya Üniversitesi ziyaret edilerek gerçekleşen etkinliğe Tekirdağ NKÜ TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur ÖZGÜR, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kevser SELVİ, Öğretim Görevlileri Mine Engin TEKAY, Zeynep Çimen ve Dr. Hasan Ali GÜNEŞ ile uluslararası öğrenciler katıldı.
Ziyarette Üniversitemiz TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur ÖZGÜR ve Trakya Üniversitesi Dil Eğitim ve Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ramadan DOĞAN üniversitelerde yürütülen Türkçe eğitimi ve öğretimi üzerine fikir alışverişinde bulundu.
Ayrıca Edirne Çarşı, Selimiye Camii, II. Bayezid Sağlık Müzesi, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Meriç Nehri ve Karaağaç çevresi ziyaret edilerek uluslararası öğrencilere tanıtıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...