“Tercih Haftası” dolayısıyla Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde düzenlenen “Tanıtım Günleri” sona erdi.
Sosyal Yaşam Merkezi giriş katında tüm fakülte ve yüksekokulların personellerinin bilgilendirmelerde bulunduğu Tanıtım Stantlarına öğrenci ve velileri ziyaret gerçekleştirerek bölüm ve programlarla ilgili bilgiler aldılar. Ayrıca sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin yanında iş ve kariyer olanakları da adaylara tanıtıldı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de stantları ziyaret ederek, görevlilerden bilgi aldı. Öğrenci ve velilerle sohbet eden Prof. Dr. ŞAHİN, aynı zamanda bir Makine Mühendisi olarak Makine Mühendisliği aday öğrencisi ve velisine Üniversitemiz ve bölüm hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...