Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından 27 Temmuz 2023 itibariyle başlayan “Tercih Haftası” dolayısıyla Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde “Tanıtım Günleri” düzenlendi.
Etkinliğin ilk günü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN stantları ziyaret ederek, görevlilerden bilgi aldı. Öğrenci ve velilerle sohbet eden Prof. Dr. TAŞAN, Üniversitemiz hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
1-8 Ağustos 2023 tarihlerinde hafta sonu hariç 6 gün boyunca 09.00-17.00 saatleri arasında Tekirdağ NKÜ Sosyal Yaşam Merkezi giriş katında tüm fakülte ve yüksekokulların tanıtım stantları öğrencilerin ziyaretine açık kalacak.
Fakülte ve yüksekokul personellerinin bilgilendirmelerde bulunduğu Tanıtım Stantları, doğru tercihte bulunmak isteyen adayları bekliyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...