Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, yeni öğrencilerin üniversite ve kampüse adaptasyonunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla oryantasyon programı gerçekleştirdi.
Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Doç. Dr. Süleyman Erim ERHAN, Doç. Dr. Duygu AKSOY, Dr. Öğr. Üyesi Arif Kaan EROĞLU, Öğr. Gör. Dr. Zafer GAYRETLİ ve Fakülte Sekreteri Tolga ARSLAN öğrencilere Üniversitemizi ve Spor Bilimleri Fakültesini tanıtarak, yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...