20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü ile birlikte Tekirdağ NKÜ Sosyal Hizmet Topluluğu öncülüğünde "Çocuk Hakları Eğitimi" konulu meslek eğitimi gerçekleştirildi.
Fen - Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinlikte Tekirdağ Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sosyal Çalışmacıları eğitimi gerçekleştirdi.
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Durdu Mehmet ÖZDEMİR, Dr. Öğr. Üyesi Münire TEMEL, Öğr. Gör. Ayşe Mine İŞLER, Öğr. Gör. Esra SOĞANCI BAYAR ve Öğr. Gör. Hakan ARSLANBENZER ile öğrencilerin katıldığı etkinlikte Sosyal Çalışmacı Çağrı ÖZDERE, hem çocuk hakları hem de Türkiye de çocuk koruma ve bakım sisteminde mevzuatla ilgi eğitim verirken, Sosyal Çalışmacı Elif SEVREN, evlat edinme hizmet modeli üzerine bilgilendirmede bulundu. Sosyal Çalışmacı Ayşenur BAYER ise Çocuk Evleri Hizmet Modeli hakkında bilgilendirmede bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...