Üniversite hastanelerinin sorunları ve çözüm önerilerini görüşmek üzere Edirne’de Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen “Kamu Kurumları ve Üniversite Hastaneleri Sorunları Buluşması” adlı toplantıda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN tarafından temsil edildi.
Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda gerçekleşen toplantıya ayrıca Tekirdağ NKÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şeref ALPSOY, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Hilmi TOZKIR, Hastane Müdürü Mümin KASAP ve Hastane Müdür Yardımcısı Ümit ŞEKER de iştirak etti.
Hazine ve Maliye Bakanlığı, Devlet Malzeme Ofisi ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (İÜC), Balıkesir Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesini bir araya getiren toplantıda, üniversite hastanelerinin durumu ve sorunların çözümüne ilişkin atılabilecek adımlar görüşüldü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...