Tekirdağ Milletvekili Enez KAPLAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile Tekirdağ Milletvekili Enez KAPLAN karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken Rektör ŞAHİN, KAPLAN’ın ziyareti için teşekkür etti.
Milletvekili Enez KAPLAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehre olan katkısından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...