Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa YEL ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Kamil TIRPANCI’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Bülent EKER, Ak Parti Tekirdağ il Başkanı Mestan ÖZCAN, Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi ÇETİN ve Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan ÜRKMEZ de bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa YEL ve beraberindeki heyet Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI’ya görevinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...