Tekirdağ Milletvekili Nurten YONTAR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN da yer aldı.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette 28. Dönem Tekirdağ Milletvekili Nurten YONTAR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin başarısını yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, milletvekili seçilmeleri dolayısıyla Nurten YONTAR’ı tebrik etti ve nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...