Tekirdağ Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi Enez KAPLAN ve Tekirdağ İyi Parti İl Başkanı Gökhan METİNER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyaret gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Tekirdağ Milletvekili Enez KAPLAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanması dolayısıyla Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek yeni dönemde çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri Tekirdağ Milletvekili Enez KAPLAN ve Gökhan METİNER’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...