Tekirdağ Mali Müşavirler Odası Başkanı Nedim ARSLAN ve yönetim kurulu üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Nedim ARSLAN ve beraberindekiler Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak aynı zamanda ziyaretlerini 1-7 Mart Muhasebe Haftası dolayısıyla gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bünyesinde geleceğin muhasebecilerini de yetiştiren bir kurum olduğunu ifade etti ve ziyaretçilerin Muhasebe Haftasını kutladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...