Tekirdağ Macar Dostluk Derneği Başkanı Adem DALGIÇ ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin ÖZZADE, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti.
Dernek Başkanı Adem DALGIÇ ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin ÖZZADE, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin bölgesinde yükseköğretimin öncü kurumlarından biri olmasının memnuniyet kaynağı olduğunu ve gerçekleştirilen projeleri yakından takip ettiklerini belirttiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm gayretlerinin bölgeye katkı yapan ve fayda sağlayan bir üniversite olmaya yönelik olduğunu belirtip Üniversitemizi her alanda daha ileriye taşımak için çalıştıklarını vurguladı ve ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...