Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı İlker YÜCEL ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şenol TUĞCU, Ali Rıza KUŞ, Metin YERBASAN ve Elber Alper KISIKÇILAR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. İlker YÜCEL ve beraberindekiler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye yaptığı katkının ve Üniversitemizin etkisinin farkında olduklarını ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretler için kendilerine teşekkür ederek, ülkemizin geleceğinin bugünün gençlerine emanet olduğunu; Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak bu emanete sahip çıkacak gençler yetiştirmeyi arzu ettiklerini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...