Tekirdağ Kızılay Şubesi Başkanı Hamiyet Çizen, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e Kızılay’ın Tekirdağ’daki çalışmaları hakkında bilgi verirken, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek de Tekirdağ Kızılay Şubesi Başkanı Hamiyet Çizen ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...