KOSGEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanı Selim Serkan ERCAN, KOSGEB KOBİ Geliştirme Daire Başkanı Asım TÜRKMEN ve KOSGEB Tekirdağ Güney Müdürü Ceyhan Bahadır KARATAŞ Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette, girişimciliğin yaygınlaştırılması, KOBİ’lerin geliştirilmesi ve kurumlar arası iş birliği olanakları değerlendirildi.
Selim Serkan ERCAN, Üniversitemizin yer aldığı KOSGEB ile alakalı proje ve faaliyetler dolayısıyla Rektör ŞAHİN’e teşekkürlerini iletti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Üniversite-Sanayi iş birliklerinde KOSGEB’in üstlendiği rolün önemine değindi ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...