Üniversitemiz ile Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında "Tüberküloz Laboratuvar Hizmet Satın Alma Protokolü" imzalandı.
Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından tüberkülozlu hasta takip ve taramalarında gereksinim duyulan kaliteli, genel kabul gören kurallara uygun tüberküloz laboratuvar hizmetlerinin sunulması, sonuçların kısa sürede ortaya konulması amacıyla Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinden Tüberküloz hastalığının tanısına yönelik klinik örnek incelenmesini (mikroskopi/ kültür/ tür ayrımı/ ilaç duyarlılık testleri) içeren laboratuvar hizmeti satın alınmasını kapsamaktadır.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürü Dr.Haci Bayram Zengin' in imzaladığı protokolde, Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Doç.Dr. Erdoğan Gültekin de bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...