Tekirdağ Gıda Laboratuvar İl Müdürü İbrahim Halil BAKIR ve Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Tayfun UZUN, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Makamda gerçekleşen ziyarette Tekirdağ Gıda Laboratuvar İl Müdürü İbrahim Halil BAKIR ve Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Tayfun UZUN, Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehrimizde yer alan her kurum ile iş birliği içerisinde olmayı, şehrimizle iç içe yaşayan bir Üniversite olmayı hedeflediğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...