Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Sami KAYIN, Saray Esnaf Odası Başkanı Ali ÖZEN, Çerkezköy Esnaf Odası Başkanı Ali BOZDAĞ, Çorlu Kahveciler Odası Başkanı Yıldız FİLİZ, Çorlu Bakkallar Odası Başkanı Yusuf GÜMÜŞ ve Malkara Şoförler Odası Başkanı İsmail ŞEN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Başkan Sami KAYIN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehrimizde yer alan her kurum ile iş birliği içerisinde olmayı, şehrimizle iç içe yaşayan bir Üniversite olmayı hedeflediğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...